Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 18 do 24-09-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30
55 min

CrossFit Mixed

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Mixed

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Mixed

Anna Kos

55 min

CrossFit Mixed

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Mixed

Anna Kos

ZASTĘPSTWO

   
07:00
55 min

ON RAMP

Team 72D

 
55 min

ON RAMP

Team 72D

 
55 min

ON RAMP

Joanna Czerniak

   
07:30
55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Anna Kos

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Anna Kos

ZASTĘPSTWO

   
 
55 min

TRX + Ketle

Paulina Soleńska

     
08:30
55 min

CrossFit Mixed

Anna Kos

55 min

CrossFit Mixed

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Mixed

Anna Kos

55 min

CrossFit Mixed

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Mixed

Joanna Czerniak

   
09:30          
55 min

CrossFit Mixed

Marcin Sawuła

ZASTĘPSTWO

 
10:30          
55 min

CrossFit Mixed

Marcin Sawuła

ZASTĘPSTWO

 
12:30
55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

ZASTĘPSTWO

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Piotr Krupiński

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Joanna Czerniak

   
13:30
55 min

CrossFit Starter Strefa II

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Grzegorz Piekarczyk

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Marcin Sawuła

ZASTĘPSTWO

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Piotr Krupiński

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Joanna Czerniak

   
16:00
55 min

CrossFit Mixed

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Mixed

Piotr Krupiński

55 min

CrossFit Mixed

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Mixed

Piotr Krupiński

55 min

CrossFit Mixed

Marcin Sawuła

   
16:30      
25 min

CrossFit KIDS 4-7 lat

Radek Funiok

     
17:00      
55 min

TRX Power (72D Burn)

Paulina Soleńska

     
17:10      
35 min

CrossFit KIDS 8-12 lat

Radek Funiok

     
18:00
55 min

72D Athlete Ski powered by HEAD

Jarek Pasoń

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Piotr Krupiński

ZASTĘPSTWO

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Joanna Czerniak

55 min

72D Athlete Ski powered by HEAD

Jarek Pasoń

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

   
55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

ZASTĘPSTWO

   
55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Anna Kos

55 min

ON RAMP

Team 72D

55 min

CrossFit HYPOINT

Piotr Krupiński

   
19:00
55 min

CrossFit Starter Strefa II

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Marcin Sawuła

55 min

CrossFit Strefa I

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Marcin Sawuła

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

   
55 min

CrossFit Strefa I

Marcin Sawuła

ZASTĘPSTWO

55 min

CrossFit Strefa I

Piotr Krupiński

ZASTĘPSTWO

 
55 min

CrossFit Strefa I

Anna Kos

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Anna Kos

20:00
60 min

CrossFit Gymnastics

Piotr Krupiński

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

55 min

CrossFit Weightlifting

Piotr Krupiński

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Grzegorz Piekarczyk

ZASTĘPSTWO

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Anna Kos

   
55 min

ON RAMP

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Beata Lelek

55 min

ON RAMP

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Marcin Sawuła

 
21:00
55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Joanna Czerniak

55 min

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

     
55 min

CrossFit Starter Strefa II

Beata Lelek

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Beata Lelek

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Beata Lelek

55 min

CrossFit Starter Strefa II

Grzegorz Piekarczyk

ZASTĘPSTWO

← →