Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Sierpień »
« 14 do 20-08-2017 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30-07:25

CrossFit Mixed

Grzegorz Piekarczyk

07:30-08:25

CrossFit Mixed

Grzegorz Piekarczyk

13:30-14:25

CrossFit Mixed

Beata Lelek

18:00-18:55

CrossFit HYPOINT

Joanna Czerniak

ZASTĘPSTWO

19:00-19:55

CrossFit Mixed

Joanna Czerniak

20:00-20:55

ON RAMP

Joanna Czerniak

21:00-21:55

CrossFit Mixed

Joanna Czerniak

 
06:30-07:25

CrossFit Mixed

Joanna Czerniak

ZASTĘPSTWO

07:30-08:25

CrossFit Beginners Strefa I

Joanna Czerniak

ZASTĘPSTWO

08:30-09:25

CrossFit Mixed

Joanna Czerniak

ZASTĘPSTWO

12:30-13:25

CrossFit Beginners Strefa I

Grzegorz Piekarczyk

13:30-14:25

CrossFit Starter Strefa II

Grzegorz Piekarczyk

16:00-16:55

CrossFit Mixed

Joanna Czerniak

18:00-18:55

CrossFit Beginners Strefa I

Michał Grzesiewicz

19:00-19:55

CrossFit Strefa I

Joanna Czerniak

20:00-21:30

Olympic Weightlifting

Agata Zaweracz

20:00-20:55

ON RAMP

Joanna Czerniak

21:00-21:55

CrossFit Beginners Strefa I

Joanna Czerniak

21:00-21:55

CrossFit Starter Strefa II

Beata Lelek

06:30-07:25

CrossFit Mixed

Grzegorz Piekarczyk

07:00-08:30

Olympic Weightlifting

Agata Zaweracz

07:30-08:25

CrossFit Beginners Strefa I

Grzegorz Piekarczyk

08:30-09:25

CrossFit Mixed

Grzegorz Piekarczyk

12:30-13:25

CrossFit Beginners Strefa I

Agata Zaweracz

13:30-14:25

CrossFit Starter Strefa II

Agata Zaweracz

16:00-16:55

CrossFit Mixed

Piotr Krupiński

18:00-18:55

TEAM WOD

Team 72D

18:00-18:55

TRX Core (72D Burn)

Paulina Soleńska

19:00-19:55

CrossFit Starter Strefa II

Marcin Sawuła

19:00-19:55

CrossFit Strefa I

Anna Kos

20:00-20:55

CrossFit Beginners Strefa I

Beata Lelek

ZASTĘPSTWO

20:00-20:55

CrossFit Starter Strefa II

Marcin Sawuła

21:00-21:55

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

21:00-21:55

CrossFit Starter Strefa II

Beata Lelek

ZASTĘPSTWO

06:30-07:25

CrossFit Beginners Strefa I

Michał Grzesiewicz

07:30-08:25

CrossFit Beginners Strefa I

Michał Grzesiewicz

08:30-09:25

CrossFit Mixed

Joanna Czerniak

12:30-13:25

CrossFit Beginners Strefa I

Joanna Czerniak

13:30-14:25

CrossFit Starter Strefa II

Joanna Czerniak

16:00-16:55

CrossFit Mixed

Marcin Sawuła

18:00-18:55

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

18:00-18:55

TRX Core (72D Burn)

Paulina Soleńska

19:00-19:55

CrossFit Beginners Strefa I

Marcin Sawuła

19:00-19:55

CrossFit Starter Strefa II

Joanna Czerniak

ZASTĘPSTWO

20:00-20:55

CrossFit Starter Strefa II

Joanna Czerniak

ZASTĘPSTWO

09:00-10:00

CrossFit Starter Forum Przestrzenie BEZ ZAPISÓW

Beata Lelek

ZASTĘPSTWO

10:30-11:25

CrossFit Mixed

Beata Lelek

ZASTĘPSTWO

 
← →